Üyelik Girişi
Site Haritası
E-ÖĞRENİYORUM
ÖZEL DERS
EĞLENCE
Hava Durumu
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.097832.2264
Euro34.913935.0538
GOOGLE REKLAMLARI

 

YÖS ÇALIŞMALARI
GLOBALYÖS-BURSA
YÖS HAKKINDA

KİŞİSEL GELİŞİM

KİŞİSEL GELİŞİM

 

    Kişisel değişim ve gelişim, insanın davranışlarında,düşüncelerinde, yaşam tarzında, hayata bakış açısında çeşitli farklılıkların yaşandığı bir süreçtir. Bu süreçte kimi çok hızlı yol alır, kimi de çok yavaş.Sürecin hızlı ilerlemesi tamamen bize bağlıdır. Bu süreci iyi yönetmek gerekir. bu yolda en büyük destekçimiz yazılı dökümanlar yani makaleler ve kitaplar, birde tabiki başarı öyküleri. İşte bu bölümde size bu destek materyallerini sunacağız.

 

                  ---> MAKALELER

                  ---> BAŞARI ÖYKÜLERİ

                  ---> E-KİTAPLAR

                  ---> KİTAP ÖZETLERİ

 

İBRETLİK KISA VİDEOLARDAN SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİM..

---
Hayat Dersi! (kısa film)- www.globalders.com

'Ben değil biz varız' a güzel bir örnek..fazla söze gerek yok.sadece izle ve düşün..

 


--
Yaşamayı Unutmak- www.globalders.com

Bazen ideallerimizin peşinden öyle koşarız ki..daha iyi yaşamak için yaptığımız koşuşturma, aslında yaşayabileceğimiz güzel şeyleri yaşamayı unutturmuş.BİR DE BAKMIŞIZ Kİ MAHALLENİN CAMİ MİNNARESİNDEN SELAMIZ OKUNUYOR!!..unutmayın!!..hayatta dengeyi kurmak, en az ideallerimiz kadar önemlidir. izleyelim..

--

--
Beyin ve omega 3- www.globalders.com

beyni sadece glikozun çalıştırdığını bilir çoğumuz, fakat asıl gerçek beynin asıl görevini daha iyi yapması için OMEGA-3 yağ asitlerine ihtiyaç duyduğudur. OMEGA-3 diğer yağ asitlerine göre çok farklı en önemli farkı da vücutta üretilememesi, bu yüzden de dışardan alınması gerekli.OMEGA-3 en çok balıklarda (yağlı olanlarda daha fazla), cevizde,keten tohumu yağında,semizotunda vs. bulunur.

--


-- "www.globalders.com"

Zemzem suyunun ne kadar kutsal ve faydalı olduğunu hepimiz biliriz.. birde yabancı ağızdan yapılan araştırma ve bulguları izleyelim..

--


Yorumlar - Yorum Yaz